Neler Yapabildiğimizi Keşfedin

Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarımı demek, müşterilerinizin markanızı önemsemesi ve benimsemesi demektir. İyi bir tasarım ve kullanım kolaylığı olan web sitesi ile müşterilerinizin firmanıza yada markanıza bakış açısını değiştirebilirsiniz. İlgi çekici tasarımlar ile müşterilerinizin marka seçiminde sizi tercih etmesini sağlayabilirsiniz. Sizlere en iyi ve modern tasarımı hazırlayarak, dijital dünyadaki kimliğinizi hedef kitlenize en iyi şekilde sunmanızı sağlıyoruz.

Tasarımlarımızda;
Teknolojiye uygun dil ve tasarımları kullanıyor, size özel en profesyonel tasarımı hazırlıyoruz.
Marka ve kimliğinize özel profesyonel logolar tasarlıyor, projelerinizde hedef kitlenize profesyonelliğinizi yansıtıyoruz.
7/24 kesintisiz müşteri desteği sunuyor, dilediğiniz an dilediğiniz geliştirmeleri sunuyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Marka ve kurumsal kimliğinizi popüler sosyal medya kanalları ile besleyerek doğrudan daha fazla hedef kitleye erişebilirsiniz. Ayrıca hedef kitlenizin her an yeniliklerinizden haberdar edilmesini sağlayabilir, hedef kitleniz ile markanız arasındaki bağı güçlendirebilirsiniz. Marka ve kurumsal kimliğiniz için en popüler sosyal medya kanalları analizini yapıyor, potansiyel hedef kitlenize erişmenizdeki en etkili yolu sizlere sunuyoruz.

Sosyal Medyada;
Kimliğinize ve markanıza uygun sosyal medya sayfalarını analiz ediyoruz.
Sayfa ve profillerinizin günlük takibini yapıyor ve geliştirilme aşamasını sizlere raporluyoruz.
Gelişmiş marka ve kimlik analizi ile en geniş kitlelere ulaşma garantisi sunuyoruz.

Masaüstü ve Mobil Yazılım

Masaüstü ve Mobil Yazılım

İşleriniz için yardımcı programlara mı ihtiyaç mı duyuyorsunuz? Yada bir projeniz var, profesyonel ve güvenli programlama çözümü mü arıyorsunuz? Web sitenize entegre çalışan yazılıma veya web sitenizi masaüstünden yönetmeye mi ihtiyacınız var? Sizlere en iyi programlama çözümünü, kaliteli ve güvenli biçimde sunuyoruz. Ayrıca web sitenizin mobil sürümünü yada uygulama seçeneğini geliştirerek, hedef kitlenize daha kaliteli ve hızlı hizmet vermenize olanak sağlıyoruz.

Yazılımlarımızda;
Yüksek performanslı programlama dillerini ve teknolojiyle gelişen veritabanlarını kullanıyoruz.
Mobil uygulamalarda iOS ve Android, masaüstü uygulamalarda MacOS ve Windows tabanlı güçlü ve güvenli uygulamalar geliştiriyoruz.
Mobil uygulamalarınızı, markanız adına açtığımız uygulama mağazalarında yayınlıyor ve kullanım raporları sunuyoruz.
Geliştirdiğimiz yazılımlara güveniyoruz. Bunun için sınırsız süre ücretsiz destek sunuyoruz.